Sponsoring - Metal-Fach

Sponsoring

Sponsoring

Cieszymy się kiedy możemy podzielić się z innymi naszym sukcesem.

I dlatego to robimy! Chętnie włączamy się w akcje społeczne, jak również wspieramy różnorodne inicjatywy sportowe i kulturalne. To dla nas ważne.

Rajdy motocrossowe quadów

W dziedzinę sportów motocrossowych z sukcesem zaangażował się syn właściciela firmy – Patryk Kucharewicz. Zawodnik przygodę na quadach rozpoczął w 2007 roku. Na arenie krajowej po raz pierwszy wystąpił 2009 roku we Wschowie k. Poznania i w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski zajął znakomite 5 miejsce. W 2010 roku Patryk startował już w Mistrzostwach Polski a także próbował swoich sił na Mistrzostwach Europy. W klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski w klasie junior Patryk Kucharewicz zdobył tytuł Wicemistrza Polski.

Piłka nożna

Klub Sportowy Sokół Sokółka został założony w 1946 roku. Przez ten okres drużyna świętowała wiele sukcesów a na mecze ligowe przychodziła czasem ponad tysięczna widownia. Jednakże największymi osiągnięciami może się pochwalić w ostatnich latach. Sukcesywne awanse doprowadziły Sokoła do II ligi, obejmującej swoim zasięgiem całą wschodnią Polskę. W sezonie 2009/2010 oprócz dominacji w III lidze i awansu do wyższej klasy; klub sięgnął po raz pierwszy w historii po Wojewódzki Puchar Polski.

Drużyna K.S. Sokół Sokółka występująca w II lidze.

Oficjalny Fanpage @Sokol1946Sokolka

Zawody jeździeckie

Metal-Fach również zaangażował się w sponsoring zawodów jeździeckich organizowanych przez lokalny Klub Jeździecki BIK w Gieniuszach. Klub ten organizuje zawody w ujeżdżaniu i skokach oraz w rajdach długodystansowych. Do najważniejszych imprez w kalendarzu Klubu można zaliczyć Mistrzostwa Podlasia oraz Mistrzostwa Polski w długodystansowych rajdach konnych. – Dzięki firmie Metal-Fach rozwinęło się sporo sportowych talentów w sokólskich i pobliskich klubach sportowych.

Klub Jeździecki BIK w Gieniuszach organizujący zawody jeździeckie.
http://www.kjbik.pl/

Metal-Fach Bike Team

Metal-Fach sponsoruje swoją firmową drużynę.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się oraz śledzenia na bieżąco Oficjalnego Fanpage’a Metal-Fach Bike Team, który jest dostępny pod linkiem: @Metalfach.bike.team

Bilard

Drużyna Metal Fach L.P. Pool Bilard Sokółka występuje w polskiej ekstraklasie bilardowej. Klub Bilardowy LP Pool Bilard Sokółka rozpoczął swoją działalność sportową w roku 2001. W roku 2004 otrzymał Licencję Klubu Sportowego Polskiego Związku Bilardowego. Od tego roku uczestniczy czynnie w rywalizacji sportowej na arenie krajowej i europejskiej. Dynamicznie rosnący poziom sportowy zawodników klubu szybko przyniósł wiele sukcesów: medale Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy Juniorów, dobre występy w II Polskiej Lidze Bilardowej, powołanie do Kadry Narodowej. Za przełomowy dla sokólskiego bilardu należy uznać rok 2006, kiedy to prezes Metal-Fach – Jacek Kucharewicz podjął decyzję o sponsorowaniu poczynań sokólskich bilardzistów. W efekcie „METAL-FACH LP PoolBilard” należy do Polskiej Ekstraklasy Bilardowej.

Drużyna Metal Fach L.P. Pool Bilard Sokółka występująca w polskiej ekstraklasie bilardowej.

http://lp.sokolka.com

Serdecznie zachęcamy do śledzenia na bieżąco Oficjalnego Fanpage’a Klubu Bilardowego, który jest dostępny pod linkiem: @KlubBilardowy.LP

Działalność sponsoringowa Metal-Fach Sp. z o.o. jest realizowana zgodnie z przyjętą Polityką Sponsoringową.

Wnioski o wsparcie w formie sponsoringu

UWAGA! Rozpatrywane będą wyłącznie wnioski o wsparcie dostarczone do Metal-Fach Sp. z o. o. na formularzu pobranym ze strony internetowej www.metalfach.com.pl

Wypełnione wnioski prosimy kierować