Metal Fach zatrudnia ok. 800 pracowników i jest jednym z największych pracodawców w regionie. Produkuje maszyny rolnicze, kotły CO, naczepy do ciężarówek, a nawet konstrukcje stalowe. Firma z kilkuosobowego przedsiębiorstwa stała się prężnie działającą i nowoczesną firmą. Ten olbrzymi krok w rozwoju poczyniła w stosunkowo krótkim czasie. Początki Metal Fachu sięgają 1989 roku. Przez pierwsze lata firma specjalizowała się w produkcji kotłów grzewczych. Punkt zwrotny stanowi 2010 rok, kiedy to przedsiębiorstwo zdecydowało się wprowadzić na rynek nową kategorię wyrobów. Były nimi naczepy do samochodów ciężarowych znane pod marką Nova. Dziś firma jest znana przede wszystkim jako producent maszyn rolniczych. Jej wyroby cieszą się powodzeniem w kraju i zagranicą – 30 proc. produkcji trafia na eksport. Obecnie maszyny Metal-Fach są w 31 państwach, w których spółka posiada ponad 80 przedstawicielstw handlowych. Największe rynki zagraniczne to kraje bałtyckie, a także Rosja, Kazachstan, Ukraina i Białoruś.

Aktualności
 • „Precyzyjny Gospodarz” z…

  "Precyzyjny Gospodarz" z przyczepą METAL-FACH na ROLTECHNICE Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA będzie kolejną okazją do zmierzenia się z torem…

 • Dni Ziemi –…

  Dni Ziemi –…
  03 sie 2015

  "Dni Ziemi" - Pokaz pracy pługów do orki i agregatów Metal-Fach Prezentacje, pokazy, a przede wszystkim testy polowe…

 • METAL-FACH Finansowanie Fabryczne…

  Od początku lipca 2015 dla klientów Metal-Fach dostępna jest atrakcyjna forma finansowania fabrycznego przygotowanego we współpracy z BZ…

 • METAL-FACH na targach…

    METAL-FACH na targach w Brunnby Lantbrukardagar 1-2 lipca 2015 w Brunnby Lantbrukardagar odbyły się targi rolnicze. Maszyny…

 • Maszyny Metal-Fach na…

    Maszyny Metal-Fach na targach w Borgeby Fältdagar w Szwecji 24-25 czerwca 2015 w Borgeby, w okolicach Malmö…

 • Metal-Fach na wystawie…

    Metal-Fach na wystawie maszyn rolniczych w Sitnie 3-5 lipca 2015 roku w Sitnie odbyła się XXIX Wystawa…

 • „Precyzyjny Gospodarz” z…

  "Precyzyjny Gospodarz" z przyczepą METAL-FACH w Minikowie W dniach 4-5 lipca 2015 r. odbyły się XXXVIII Międzynarodowe Targi…

 • Metal-Fach na targach…

   Metal-Fach na targach w Szepietowie 27 i 28 czerwca 2015 r. na terenach wystawowych AGROARENA Podlaskiego Ośrodka Doradztwa…

 • Metal-Fach na dni…

  Metal-Fach na dni…
  10 lip 2015

    Metal-Fach na dni pola 5 czerwca 2015 roku Departament przemysłu rolnego kompleksu i zapotrzebowania rynku Yaroslavskiego regionu,…

 • Metal-Fach na Międzynarodowej…

    Metal-Fach na 3. Międzynarodowej Wystawie Rolniczej Ajil-Agro Od 20 do 22 maja 2015 bieżącego roku w Biszkeku…

Oferta
 • Prasy firmy Metal Fach są dostępne w szerokiej sieci punktów dealerskich. Co ważne, zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną. Dysponujemy także serwisem zakładowym. Nasi klienci mają także gwarancję szybkiego i łatwego dostępu do części zamiennych.

   

 • Maszyny służą do owijania pojedynczych bel. Przeznaczone do pracy w trybie stacjonarnym. Metal Fach posiada kilka tego rodzaju urządzeń. Cechują się prostą konstrukcją i łatwą obsługą. W produkcji zastosowano nowoczesne rozwiązania i wytrzymałe tworzywa. Zaprojektowano je tak, by pracowały także przy silniku małej mocy.

   

 • Chwytaki to urządzenia wielofunkcyjne, przeznaczone są do przenoszenia bel słomy, siana bądź kiszonki m.in. obornika czy kukurydzy. W ofercie firmy Metal Fach znajdują się również urządzenia do przenoszenia kłód – drewnianych bali i tzw. okrąglaków. Mają ładowność od 500 do nawet 900 kg.

   

 • Montowane są do ramy ciągnika rolniczego. Służą do załadunku i wyładunku takich materiałów jak żwir, nawozy mineralne, ziemniaki czy drzewa. Przydadzą się też do innych prac transportowych. Łączy je najwyższa technologia produkcji oraz nowoczesna stylistyka.

   

 • W ofercie firmy Metal-Fach znajduje się ponad 20 różnego rodzaju urządzeń stanowiących osprzęt do ładowaczy czołowych. Wśród nich znajdują się chwytaki do bel, łyżki do materiałów sypkich, widły do obornika i słomy, a także pługi do śniegu. Są to urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie.

   

 • Wozy paszowe przeznaczone są do przygotowania, transportu i dozowania pasz objętościowych i treściwych bezpośrednio do stanowisk karmienia bydła. Firma Metal Fach ma w swojej ofercie kilka tego typu pojazdów zróżnicowanych pod względem ładowności. Dostępne są wozy o pojemności od 5 do 8 m szesc.

   

 • Do wyboru mają Państwo 10 rozrzutników, zróżnicowanych przede wszystkim pod względem ładowności. Wszystkie jednak łączy zaawansowana technologia, w której zostały wykonane, nowoczesna stylistyka oraz liczne rozwiązania, dzięki którym praca z nimi jest łatwa, bezpieczna i efektywna.

   

 • Dział przyczep rolniczych jest jednym z największych w naszej ofercie. Klienci do wyboru mają tutaj aż 20 różnego rodzaju urządzeń. Jedne są lekkie i zwrotne, inne to prawdziwe giganty. Każda przyczepa odpowiada innym potrzebom w gospodarstwie. Wszystkie łączy jednak to, że są solidne i wytrzymałe.

   

 • Agregaty przeznaczone są do przedsiewnej i po ścierniskowej uprawy gleby oraz do uprawy gleby w systemie uproszczonym – uprawy z siewem w jednym przejeździe roboczym (po orce). Mogą być stosowane do uprawy gleby przy dobrze rozdrobnionych resztkach pożniwnych i krótkim ściernisku.

   

MF