Metal-Fach zatrudnia ok. 800 pracowników i jest jednym z największych pracodawców w regionie. Produkuje maszyny rolnicze, kotły CO, naczepy do ciężarówek, a nawet konstrukcje stalowe. Firma z kilkuosobowego przedsiębiorstwa stała się prężnie działającą i nowoczesną firmą. Ten olbrzymi krok w rozwoju poczyniła w stosunkowo krótkim czasie. Początki Metal-Fachu sięgają 1989 roku. Przez pierwsze lata firma specjalizowała się w produkcji kotłów grzewczych. Punkt zwrotny stanowi 2010 rok, kiedy to przedsiębiorstwo zdecydowało się wprowadzić na rynek nową kategorię wyrobów. Były nimi naczepy do samochodów ciężarowych znane pod marką Nova. Dziś firma jest znana przede wszystkim jako producent maszyn rolniczych. Jej wyroby cieszą się powodzeniem w kraju i zagranicą – 30 proc. produkcji trafia na eksport. Obecnie maszyny Metal-Fach są w 31 państwach, w których spółka posiada ponad 80 przedstawicielstw handlowych. Największe rynki zagraniczne to kraje bałtyckie, a także Rosja, Kazachstan, Ukraina i Białoruś.

Aktualności
 • Metal-Fach na wystawie…

  Metal-Fach na wystawie rolniczej MeLa 2016 W dniach 15-18.09.2016 produkty Metal-Fach były wystawione na wspólnym stoisku z naszym…

 • Metal-Fach na targach…

  Metal-Fach na targach Agro Show w Bednarach zaprezentowało zmodernizowane maszyny Bednary Agro Show 2016 to impreza organizowana już…

 • Metal-Fach na wystawie…

  Metal-Fach na wystawie rolniczej Rottalschau 2016 w miejscowości Karpfham-Rottal od 02-06.09.2016r. Wystawa Rottalschau odbywa się w tym samym…

 • Metal-Fach na wystawie…

  Metal-Fach na wystawie maszyn w Barzkowicach W dniach 08-10.09.2016r. odbyła się wystawa maszyn w Barzkowicach. Maszyny Metal-Fach wystawiane…

 • Metal-Fach z Pucharem…

  Metal-Fach z Pucharem ministra rolnictwa W ubiegły weekend, na Jasnej Górze odbyły się Dożynki Jasnogórskie z udziałem prezydenta…

 • Metal-Fach na targach…

  Metal-Fach na targach AGROKOMPLEX w Słowacji W dniach 18.08.2016 - 21.08.2016r. w Słowacji odbyły się po raz 43-ci…

 • Metal–Fach firmą przyjazną…

  Metal–Fach firmą przyjazną klientowi – po raz kolejny Producent maszyn rolniczych – spółka Metal–Fach z Sokółki – po…

 • Metal-Fach na targach…

  Metal-Fach na targach Landsskuet w Danii Landsskuet - The National Show odbyło się w Herning w Danii w…

 • Metal-Fach na targach…

  Metal-Fach na targach OKRA w Finlandii W dniach 6-9.07 w Oripää odbyły się targi OKRA 2016 – największa…

 • Metal-Fach na targach…

  Metal-Fach na targach w Nowej Zelandii W dniach 15-18.06.2016 w Hamilton w Nowej Zelandii odbyły się National Agricultural…

Oferta
 • Prasy firmy Metal Fach są dostępne w szerokiej sieci punktów dealerskich. Co ważne, zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną. Dysponujemy także serwisem zakładowym. Nasi klienci mają także gwarancję szybkiego i łatwego dostępu do części zamiennych.

   

 • Maszyny służą do owijania pojedynczych bel. Przeznaczone do pracy w trybie stacjonarnym. Metal Fach posiada kilka tego rodzaju urządzeń. Cechują się prostą konstrukcją i łatwą obsługą. W produkcji zastosowano nowoczesne rozwiązania i wytrzymałe tworzywa. Zaprojektowano je tak, by pracowały także przy silniku małej mocy.

   

 • Montowane są do ramy ciągnika rolniczego. Służą do załadunku i wyładunku takich materiałów jak żwir, nawozy mineralne, ziemniaki czy drzewa. Przydadzą się też do innych prac transportowych. Łączy je najwyższa technologia produkcji oraz nowoczesna stylistyka.

   

 • W ofercie firmy Metal-Fach znajduje się ponad 20 różnego rodzaju urządzeń stanowiących osprzęt do ładowaczy czołowych. Wśród nich znajdują się chwytaki do bel, łyżki do materiałów sypkich, widły do obornika i słomy, a także pługi do śniegu. Są to urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie.

   

 • Wozy paszowe przeznaczone są do przygotowania, transportu i dozowania pasz objętościowych i treściwych bezpośrednio do stanowisk karmienia bydła. Firma Metal Fach ma w swojej ofercie kilka tego typu pojazdów zróżnicowanych pod względem ładowności. Dostępne są wozy o pojemności od 5 do 8 m szesc.

   

 • Do wyboru mają Państwo 10 rozrzutników, zróżnicowanych przede wszystkim pod względem ładowności. Wszystkie jednak łączy zaawansowana technologia, w której zostały wykonane, nowoczesna stylistyka oraz liczne rozwiązania, dzięki którym praca z nimi jest łatwa, bezpieczna i efektywna.

   

 • Dział przyczep rolniczych jest jednym z największych w naszej ofercie. Klienci do wyboru mają tutaj aż 20 różnego rodzaju urządzeń. Jedne są lekkie i zwrotne, inne to prawdziwe giganty. Każda przyczepa odpowiada innym potrzebom w gospodarstwie. Wszystkie łączy jednak to, że są solidne i wytrzymałe.

   

 • Agregaty przeznaczone są do przedsiewnej i po ścierniskowej uprawy gleby oraz do uprawy gleby w systemie uproszczonym – uprawy z siewem w jednym przejeździe roboczym (po orce). Mogą być stosowane do uprawy gleby przy dobrze rozdrobnionych resztkach pożniwnych i krótkim ściernisku.

   

MF