Home / Oferta

Oferta

W ofercie firmy Metal-Fach znajduje się już niemal 60 różnych typów i modeli chwytaków i owijarek bel, ładowaczy czołowych, rozrzutników, pras belujących ale też przyczep do ciągników. Od pewnego czasu firma wytwarza również konstrukcje stalowe tworzone z myślą o budowie obiektów przemysłowych, hal i magazynów. Produkty Metal-Fachu cechują się nowoczesną stylistyką, wytrzymałością oraz prostotą obsługi. Kadra inżynierska nieustannie pracuje nad udoskonalaniem rozwiązań technicznych zastosowanych w urządzeniach. Stąd obecność innowacyjnych materiałów czy części poprawiających efektywność, bezpieczeństwo i komfort pracy. Szereg maszyn produkowanych przez Metal-Fach zostało wyróżnionych znakiem KRUS, co jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości. Firma ma szeroką sieć punktów dealerskich oraz serwis zakładowy. Jej klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną oraz łatwy dostęp do części zamiennych

WAŻNA INFORMACJA! Metal-Fach Sp. z o.o. stale doskonali swoje wyroby i dostosowuje ofertę do potrzeb klientów, w związku z tym zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w wyrobach bez powiadamiania. Prosimy więc przed podjęciem decyzji o zakupie, o kontakt z autoryzowanym dealerem lub handlowcami Metal-Fach Sp. z o.o.
Metal-Fach Sp. z o.o. wyklucza roszczenia związane z danymi i zdjęciami zawartymi na stronie internetowej, przedstawiona oferta nie stanowi oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zdjęcia nie zawsze przedstawiają wyposażenie standardowe.

MF

Prasy belujące

Prasy firmy Metal-Fach są dostępne w szerokiej sieci punktów dealerskich. Co ważne, zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną. Dysponujemy także serwisem zakładowym. Nasi klienci mają także gwarancję szybkiego i łatwego dostępu do części zamiennych.
MF

Owijarki bel

Maszyny służą do owijania pojedynczych bel. Przeznaczone do pracy w trybie stacjonarnym. Metal-Fach posiada kilka tego rodzaju urządzeń. Cechują się prostą konstrukcją i łatwą obsługą. W produkcji zastosowano nowoczesne rozwiązania i wytrzymałe tworzywa. Zaprojektowano je tak, by pracowały także przy silniku małej mocy.
MF

Ładowacze czołowe

Montowane są do ramy ciągnika rolniczego. Służą do załadunku i wyładunku takich materiałów jak żwir, nawozy mineralne, ziemniaki czy drzewa. Przydadzą się też do innych prac transportowych. Łączy je najwyższa technologia produkcji oraz nowoczesna stylistyka.
MF

Osprzęt do ładowaczy

W ofercie firmy Metal-Fach znajduje się ponad 30 różnego rodzaju urządzeń stanowiących osprzęt do ładowaczy czołowych. Wśród nich znajdują się chwytaki do bel, łyżki do materiałów sypkich, widły do obornika i słomy, a także pługi do śniegu. Są to urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie.
MF

Wozy paszowe

Wozy paszowe przeznaczone są do przygotowania, transportu i dozowania pasz objętościowych i treściwych bezpośrednio do stanowisk karmienia bydła. Firma Metal-Fach ma w swojej ofercie kilka tego typu pojazdów zróżnicowanych pod względem ładowności. Dostępne są wozy o pojemności od 5 do 20 m szesc.
MF

Rozrzutnik obornika

Do wyboru mają Państwo 12 rozrzutników, zróżnicowanych przede wszystkim pod względem ładowności. Wszystkie jednak łączy zaawansowana technologia, w której zostały wykonane, nowoczesna stylistyka oraz liczne rozwiązania, dzięki którym praca z nimi jest łatwa, bezpieczna i efektywna.
MF

PRZYCZEPY ROLNICZE

Dział przyczep rolniczych jest jednym z największych w naszej ofercie. Klienci do wyboru mają tutaj aż 20 różnego rodzaju urządzeń. Jedne są lekkie i zwrotne, inne to prawdziwe giganty. Każda przyczepa odpowiada innym potrzebom w gospodarstwie. Wszystkie łączy jednak to, że są solidne i wytrzymałe.
MF

Agregaty uprawowe talerzowe

W ofercie Metal – Fach znajduje się siedem modeli agregatów uprawowych – talerzowych: U740, U740/1, U741, U741/1, U710 i U710/1 oraz U786. To maszyny przystosowane do współpracy z siewnikiem. Umożliwiają pracę na szerokości od 3 do 8 metrów. Wszystkie oferowane wersje urządzenia posiadają talerze robocze.
MF

Agregaty zębowe

Metal–Fach posiada w ofercie agregaty zębowe. Urządzenie, przeznaczone są do przedsiewnej uprawy gleby po orce. Szerokość robocza maszyny wynosi od 3 do 8 metrów.
MF

Pługi do orki

Oferta Metal-Fach rozszerzyła się o nową linię pługów do orki. W zależności od preferencji nabywcy do wyboru mamy pługi: 4 i 5 skibowe z zabezpieczeniem śrubowym lub stałym zabezpieczeniem hydraulicznym. Niezależnie od modelu wszystkie urządzenia są wyposażone w odkładnicę typu H4S helokidalną, 2 złącza hydrauliczne, regulowaną szerokość orki, stalową ramę.
MF