Home / Sponsoring / Precyzyjny Gospodarz

Metal-Fach Partnerem turnieju „Precyzyjny Gospodarz” 2016

Piąta edycja konkursu „Precyzyjny Gospodarz” organizowanego przez Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl będzie się składać z 4 eliminacji, które odbędą się wraz z towarzyszącymi imprezami:
  • 5-6 marca AGRO-PARK Lublin (lubelskie)
  • 10-12 czerwca OPOLAGRA Kamień Śląski (opolskie)
  • 2-3 lipca AGRO-TECH Minikowo (kujawsko-pomorskie)
  • 20-21 sierpnia ROLTECHNIKA Wilkowice (śląskie)
W tym roku zwycięzcą każdej z rywalizacji okaże się osoba, która precyzyjnie i w jak najkrótszym czasie przeładuje belę na przyczepę.

Zasady turnieju Precyzyjny Gospodarz

W 2016 roku zmianie ulegnie formuła konkursu. W ubiegłym roku zwycięzcą każdej z rywalizacji była osoba, która precyzyjnie i w jak najkrótszym czasie przeładowała belę na przyczepę. Teraz szykujemy dla Was coś zupełnie nowego. W piątej edycji turnieju Precyzyjny Gospodarz każdy z zawodników będzie miał okazję poczuć namiastkę atmosfery średniowiecznego turnieju rycerskiego. Jednakże nieco unowocześnionego, gdyż w naszym wydaniu rolę rączego rumaka spełni ciągnik, do którego przytroczona zostanie lanca. Uczestnicy mają za zadanie przekłuć balonik znajdujący się na przyczepie Metal-Fach, a następnie zaparkować w wyznaczonym miejscu tyłem, strącić kolejny balonik i ponownie zaparkować. Po trzecim przebitym baloniku należy powrócić na miejsce startowe.

 

 Zapisz do turnieju Precyzyjny Gospodarz

Aby zapisać się do turnieju “Precyzyjny Gospodarz” i zwiększyć przy tym swoją szansę na udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na portalu Gospodarz.pl bądź podejść na stoisko Gospodarz.pl w dniu konkursu. Warto nadmienić, iż ilość miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału w turnieju.