Home / Aktualności / Targi AGRO–FARMA
30
Kwi
2013

W miniony weekend, w dniach od 27 do 28 kwietnia 2013 roku, odbyła się pierwsza edycja targów rolniczych Agro-Farma w Kowalewie Pomorskim.

Do Kowalewa Pomorskiego przyjechało ponad 60 wystawców, którzy zaprezentowali blisko 130 maszyn do uprawy i hodowli roli. Każdy z przybyłych gospodarzy mógł znaleźć tu coś dla siebie, poznać nowości czy zaplanować inwestycje w nowe technologie. Producenci zaoferowali bowiem szeroką gamę produktów, wśród których znalazły się: maszyny zielonkowe, ładowarki kołowe, silosy paszowe, opryskiwacze polowe (podwieszane, zaczepiane i samojezdne), kombajny zbożowe, agregaty do bielenia,i wiele innych. Nasza firma METAL-FACH wspólnie z dystrybutorem ERO-MASZ wystawiła swoje maszyny rolnicze. Jesteśmy partnerem w turnieju “Precyzyjny Gospodarz”. Uczestnicy w ciągu dwóch dni pokonywali tor jazdy ciągnikiem z przyczepą METAL-FACH typu T711/1.

Zapraszamy na następne zmagania :

 

– 14-16 czerwca OPOLAGRA Kamień Śląski (Opolskie)

– 6-7 lipiec AGRO-TECH Minikowo (Kujawsko-Pomorskie)

– 24-25 sierpnia ROLTECHNIKA Wilkowice (Wielkopolskie)

– 26-27 październik AGRO-PARK Lublin (Lubelskie)

 

Zwycięzcą całego turnieju będzie osoba, która w jak najkrótszym czasie pokona tor który ma kształt łuku jaki trzeba pokonać podczas egzaminu na prawo jazdy.

Zapraszamy do rywalizacji !

 

Targi AGRO–FARMA