Home / Aktualności / Metal-Fach na targach Agritechnica 2013

Metal-Fach na targach Agritechnica, 10-16 listopada 2013r.

Ludzie, technika, innowacje – przyszłość techniki rolniczej

Na wystawie AGRITECHNICA przedstawione były najistotniejsze zagadnienia związane z techniką i zarządzaniem w dziedzinie profesjonalnej produkcji roślinnej. Organizatorem wystawy jest Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG) będące czołową organizacją niemieckiej gospodarki rolnej i żywnościowej. AGRITECHNICA jest doskonałą okazją do nawiązania nowych i intensyfikacji już istniejących kontaktów oraz do zapoznania się z innowacjami z całej branży. Gości wystawy czekało tu spotkanie z całym światem techniki rolniczej!

Uczestniczyły wszystkie wiodące na świecie przedsiębiorstwa branży ponad 2700 wystawców z 47 państw, w tym 57 firm z Polski. Ponad 419 000 gości z 83 państw zwiedzało targi na 380 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 24 halach.

Firma METAL-FACH po raz trzeci wzięła udział w targach AGRITECHNICA, wystawiając swoją ofertę na stoisku B08 na hali nr 27. Prezentowała kluczowe działy produkcyjne: owijarki bel, ładowacze czołowe, przyczepy rolnicze jednoosiowe, przyczepy rolnicze dwuosiowe, wóz paszowy,  rozrzutnik obornika z otwieranymi burtami, agregaty uprawowe talerzowe, agregaty zębowe oraz kotły centralnego ogrzewania. Odwiedzający mieli możliwość zapoznać się z naszą pełną ofertą i technologiami w prezentowanym najnowszym multimedialnym katalogu, dostępnym na infokioskach. Naszą ofertę mogli również zobaczyć w telefonie na Androidzie poprzez skanowanie kodu QR danego wyrobu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszego stoiska na targach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wystawy.