MF Finansowanie 0% pras i owijarek - Metal-Fach

Zwiększ efektywność swojej pracy dzięki niezawodnym maszynom METAL-FACH

Skorzystaj z okazji i wyposaż swoje gospodarstwo w maszyny Metal-Fach. Odwiedź lokalnego dealera Metal-Fach lub umów się z przedstawicielem banku, aby dowiedzieć się więcej o programie Finansowania Fabrycznego MF.

finansowanie fabryczne 0% – atrakcyjna oferta – finansowanie fabryczne 0% – atrakcyjna oferta – finansowanie fabryczne 0% –

Stworzona z myślą o twoim gospodarstwie.

Rozwijaj swoje gospodarstwo dzięki atrakcyjnej formie finansowania 0% Metal-Fach.

Zalety programu

Atrakcyjna forma finansowania 0%

Finansowaniem objęte są prasy belujące Metal-Fach i owijarki do bel Metal-Fach.

Jesteś zainteresowany?

Odwiedź lokalnego dealera Metal-Fach lub umów się z przedstawicielem banku Santander Bank Polsa S.A., aby dowiedzieć się więcej o programie Finansowania Fabrycznego MF.

finansowanie fabryczne 0% – atrakcyjna oferta – finansowanie fabryczne 0% – atrakcyjna oferta – finansowanie fabryczne 0% –

METAL-FACH
Producent maszyn rolniczych

Metal-Fach Sp. z o.o. stale doskonali swoje wyroby i dostosowuje ofertę do potrzeb klientów, w związku z tym zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w wyrobach bez powiadamiania. Prosimy więc przed podjęciem decyzji o zakupie, o kontakt z autoryzowanym dealerem lub handlowcami Metal-Fach. Metal-Fach Sp. z o.o. wyklucza roszczenia związane z danymi i zdjęciami zawartymi w tym katalogu, przedstawiona oferta nie stanowi oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia nie zawsze przedstawiają wyposażenie standardowe. Dane techniczne wybranego produktu mogą się różnić w zależności od wybranego wyposażenia. Oryginalne części zamienne są dostępne u autoryzowanych dealerów na terenie kraju i zagranicy oraz w sklepie firmowym Metal-Fach.