Home / Kariera
  • Praca w Metal-Fachu

    Najważniejsi są ludzie – to dewiza naszej firmy. Dbamy o naszych pracowników, bo wiemy, że tylko dzięki nim zdołaliśmy odnieść sukces.

    Dziś jesteśmy jednym z czołowych, polskich producentów maszyn rolniczych i mamy bardzo silną pozycję na rynku. Nasza oferta jest również dostępna poza granicami kraju.

    Przez cały czas udoskonalamy nasze produkty i unowocześniamy procesy technologiczne. A to wszystko zasługa naszej kadry, która wyróżnia się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Najlepsi pracownicy wszystkiego nauczyli się właśnie tu, stawiając swoje pierwsze, zawodowe, kroki w Metal–Fachu. Dziś to oni służą swoją wiedzą tym, którzy karierę chcą rozpoczynać w naszej spółce. Zagwarantujemy im szkolenia i szybką drogę awansu.

    Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zdobyć doświadczenie, możliwość rozwoju, zachęcamy do składania aplikacji.

  • SPAWACZ

    Zakres obowiązków:

    – Spawanie metodą MIG i MAG
    – umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją

    Wymagania:

    – Uprawnienia do wykonywania zawodu spawacza
    – Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz znaków spawalniczych
    – Umiejętność organizowania pracy z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska
    – Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość

    Oferujemy:

    – Umowę o pracę
    – Dobre wynagrodzenie
    – Stabilną pracę
    – Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy place@metalfach.com.pl lub osobiste stawienie się w dziale kadr Metal-Fach Sp. z o.o. ul. Kresowa 62

    Zapraszamy!

MF