Home / Aktualności / Metal-Fach pojawi się na największych targach rolniczych w Europie

Metal-Fach pojawi się na największych targach rolniczych w Europie – Agritechnica w Hannoverze

W dniach 12-18 listopada, sokólski Metal-Fach, jeden z wiodących producentów maszyn rolniczych już po raz piąty weźmie udział w branżowych targach w Hannoverze. Tym razem podlaska firma zaprezentuje najchętniej kupowane przez jej klientów maszyny oraz wiodące urządzenia dedykowane dla danego rynku zagranicznego.

Niemieckie targi to branżowa i niezwykle istotna platforma spotkań dla wystawców rolniczych i przemysłowych. To tu kreują się nowe trendy oraz perspektywy na kolejne lata. Tylko w tym roku zwiedzający będą mogli odwiedzić stoiska przeszło 2 900 wystawców z ponad 50 krajów. W tym gronie swoje  stanowisko wystawowe ulokuje Metal-Fach z województwa podlaskiego.

– Ogromnie cieszymy się, że już po raz kolejny możemy znaleźć się w tym prestiżowym miejscu o tak wysokiej randze. Najbliższe targi będą dla nas kluczowe w kontekście rozwijania zagranicznej sieci dystrybucyjnej. Nieustannie prowadzimy rozmowy z nowymi dystrybutorami w kolejnych państwach. Na uwagę zasługuje Francja, gdzie bardzo dynamicznie rośnie sprzedaż naszych maszyn dzięki znakomitej, wręcz modelowej współpracy z tamtejszym dystrybutorem – mówi Joanna Jatkowska, kierująca marketingiem w firmie.

Metal-Fach – jeden z największych pracodawców w regionie w swojej ofercie posiada m.in. prasy zwijające, owijarki do bel, ładowacze czołowe i ich osprzęt, wozy paszowe, rozrzutniki obornika, pługi, przyczepy rolnicze, różnego rodzaju agregaty oraz konstrukcje stalowe.