Home / Kariera
  • Praca w Metal-Fachu

    Najważniejsi są ludzie – to dewiza naszej firmy. Dbamy o naszych pracowników, bo wiemy, że tylko dzięki nim zdołaliśmy odnieść sukces.

    Dziś jesteśmy jednym z czołowych, polskich producentów maszyn rolniczych i mamy bardzo silną pozycję na rynku. Nasza oferta jest również dostępna poza granicami kraju.

    Przez cały czas udoskonalamy nasze produkty i unowocześniamy procesy technologiczne. A to wszystko zasługa naszej kadry, która wyróżnia się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Najlepsi pracownicy wszystkiego nauczyli się właśnie tu, stawiając swoje pierwsze, zawodowe, kroki w Metal–Fachu. Dziś to oni służą swoją wiedzą tym, którzy karierę chcą rozpoczynać w naszej spółce. Zagwarantujemy im szkolenia i szybką drogę awansu.

    Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zdobyć doświadczenie, możliwość rozwoju, zachęcamy do składania aplikacji.

  • DIAGNOSTA

    Firma Metal-Fach Sp. z o.o. poszukuje pracownika Działu Kontroli jakości na stanowisko DIAGNOSTY UKŁADÓW HAMULCOWYCH
    Zakres obowiązków:
    • Przeprowadzanie badań układów hamulcowych pojazdów i wystawienie dokumentacji
    • Zarządzanie stanowiskiem rolkowym do badania układów hamulcowych

    Wymagania:
    • Uprawnienia do wykonywania badań technicznych
    • Prawo jazdy uprawniające do prowadzenia ciągnika z przyczepą
    • Umiejętność obsługi sprzętu diagnostycznego oraz komputera
    • Dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną
    • Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość

    Firma oferuje:
    • Umowę o pracę
    • Dobre wynagrodzenie
    • Stabilną pracę
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

    Zapraszamy!

MF