Home / Kariera
  • Praca w Metal-Fachu

    Najważniejsi są ludzie – to dewiza naszej firmy. Dbamy o naszych pracowników, bo wiemy, że tylko dzięki nim zdołaliśmy odnieść sukces.

    Dziś jesteśmy jednym z czołowych, polskich producentów maszyn rolniczych i mamy bardzo silną pozycję na rynku. Nasza oferta jest również dostępna poza granicami kraju.

    Przez cały czas udoskonalamy nasze produkty i unowocześniamy procesy technologiczne. A to wszystko zasługa naszej kadry, która wyróżnia się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Najlepsi pracownicy wszystkiego nauczyli się właśnie tu, stawiając swoje pierwsze, zawodowe, kroki w Metal–Fachu. Dziś to oni służą swoją wiedzą tym, którzy karierę chcą rozpoczynać w naszej spółce. Zagwarantujemy im szkolenia i szybką drogę awansu.

    Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zdobyć doświadczenie, możliwość rozwoju, zachęcamy do składania aplikacji.

  • SPAWACZ

    Zakres obowiązków:

    – Spawanie metodą MIG i MAG
    – umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją

    Wymagania:

    – Uprawnienia do wykonywania zawodu spawacza
    – Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz znaków spawalniczych
    – Umiejętność organizowania pracy z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska
    – Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość

    Oferujemy:

    – Umowę o pracę
    – Dobre wynagrodzenie
    – Stabilną pracę
    – Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

    KONSTRUKTOR/PROGRAMISTA

    Wymagania:

    – wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu projektowania i budowy maszyn,
    – umiejętność programowania robotów przemysłowych lub dodatkowe wykształcenie z zakresu automatyki jest dodatkowym atutem
    – praktyczna umiejętność projektowania w środowisku CAD, preferowany Solid Works,
    – wskazane jest posiadanie podstawowym uprawnień z zakresu spawalnictwa
    – bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
    – dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    – dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
    – komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,
    – umiejętność samodzielnej kreatywnej pracy nad postawionymi zadaniami,
    – zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia,
    – prawo jazdy kategorii B,

    Obowiązki:

    – programowanie robotów przemysłowych
    – projektowanie i nadzór nad wykonaniem nowych rozwiązań technicznych maszyn i części zamiennych,
    – inicjowanie nowych oraz modyfikowanie istniejących rozwiązań w celu usprawnienia procesu produkcyjnego,
    – opracowanie, wykonanie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej,

    Oferujemy:

    – szkolenia z zakresu pełnionych obowiązków służbowych
    – możliwość rozwoju zawodowego
    – pracę w prężnym zespole
    – stabilną formę zatrudnienia
    – przyjazną atmosferę w pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy place@metalfach.com.pl lub osobiste stawienie się w dziale kadr Metal-Fach Sp. z o.o. ul. Kresowa 62

    Zapraszamy!

MF