Home / Bez kategorii / Agro Show 2015 za nami

Agro Show 2015 za nami

Gigantyczne, zajmujące 3 tys. metrów kwadratowych stoisko ekspozycyjne. Rekordowa liczba maszyn i urządzeń – łącznie prawie 100 produktów, a wśród nich m. in. zupełnie nowe owijarki i przyczepy. I wreszcie liczne grono odwiedzających – tak w skrócie wyglądał udział firmy Metal-Fach w zakończonych niedawno targach rolniczych Agro Show 2015.

W dniach 18-21 września w Bednarach odbyła się kolejna, już XVII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. To organizowane cyklicznie wydarzenie także i tym razem przyciągnęło wielu odwiedzających, którzy mogli podziwiać szereg nowych produktów dedykowanych dla branży rolniczej.
Podobnie jak w roku ubiegłym, wśród wystawców ponownie znalazła się spółka METAL-FACH. To, co zwracało szczególną uwagę to widoczne z daleka, gigantyczne (większe aż o 1/3 niż poprzednio) stoisko firmy. Duże wrażenie robiły także liczne prezentowane urządzenia.
– Podczas targów swoją premierę miało kilka nowych produktów, w tym m. in. owijarka i przyczepa objętościowa T750. Łącznie w trakcie Agro Show pokazaliśmy zaś rekordową liczbę 100 maszyn, wśród których prym wiodły zwłaszcza przyczepy – opisuje Andrzej Kolędo, kierownik marketingu w Metal–Fach.
Oprócz tego spółka prezentowała również chociażby pługi zagonowe i obrotowe, agregaty uprawowe i podorywkowo–ścierniskowe, a także prasy czy najnowsze platformy do bel słomy.
– Zainteresowanie stoiskiem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym. Dla nas tego typu impreza to przede wszystkim okazja do rzeczowej rozmowy. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy udzielić wszystkim zainteresowanym porad na temat wyboru optymalnych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań – dodaje na koniec przedstawiciel Metal-Fach.